Katuse pesu pildid…leiad Facebookist

Käime tihti katuseid mööda. Mõned katused on madalad. Mõned on oluliselt kõrgemad ja mõned on ülikõrged katused…või tegelikult on need ülikõrged hoopis tornid ja korstnad. Ühest küljest on kena vaadata pilte, kuidas oli enne katuse pesu ja peale katuse pesu. Samas neid pilte on terve internet täis. Ning kui katus ära pesta siis pestud katus näebki just nii ilus välja kui nendel piltidel mis veebiavarusest leida. Me võtaks katuse puhastuse piltidest teise plaani. Paneks plaani nimeks: naudi vaadet! Katustel ja tornides käies on vaated imelised. Vahel on täitsa uhke pilt juba kolmanda korruse harjalt. Aga vaated lähevad alati paremaks kõrguse kasvades. Otsustasime, et me paneme piltidena ülesse pigem kõrgete kohtade vaateid, mitte niipalju katuse pesu vaateid.

Niisiis – vaated ja kohad, mida tavainimesena tihti ei satu nägema. Pildid katustest ja katustelt ning tornidelt asuvad meie Facebooki lehel: https://www.facebook.com/Majakatus.ee/

 

 

Eterniitkatuse pesu

Helista kohe: +372 515 6426

Tuleme kiirelt kohale ja teeme ära vajalikud tööd.

Kui palju maksab katuse puhastus?

Katuse pesu hind sõltub sellest, kui suur on hoone aluspind, mida katus katab.

Reeglina arvestame 1m2 maksumuseks ca 3,9€

Kui objekt paikneb väljaspool Tallinnat, siis lisandub sõidutasu 0,3€/ kilomeeter.

Näide: ca 100m2 aluspinnaga maja katuse puhastus maksab vaid 390€.

Kui tihti peaks maja katust puhastama?

Et tagada katuse pikaajaline säilimine, on hea katust puhastada ca 5-7 aasta tagant. Tihti puhastame katuseid mis on olnud puhastamata 30-40 aastat. Nad on siiamaani vastu pidanud ja peavad järgmised 30 aastat samuti. Parim viis katuse puhastuse vajaduse hindamiseks on asjaolu, et kui katusele on kogunenud suuremas koguses okkaid, lehti või on märgata sambla teket. Või kui näed, et katus on silmähtavat tumedamaks läinud. Siis oleks aeg mõelda puhastamisele. Nii tagad oma majale terve katuse veel mitmekümneks aastaks.

Missuguseid katuseid saab puhastada?

Puhastada saab praktiliselt kõiki katusetüüpe. Kivi, eterniit, kärg, plekk. Isegi bemiit jm pehmed materjalid lähevad kenasti puhtaks. Katuse puhastuse eelduseks on, et katuse kattematerjal ei oleks aastatega oluliselt lagunenud/ katki.

Küsi pakkumist