Teostame kõrgtöid litsenseeritud meeskonnaga.

Teostame kiirelt ja hea kvaliteediga hoonete hooldusega seotud kõrgtöid. Meile on sobivad aukude paikamised ja puhastamised. Kirikutornide värvimised ja väiksemad remonttööd tornides, korstnatel ja katustel. Suuremad ehitustööd jätame teiste tegijate hooleks. Kõik meie spetsialistid omavad IRATA litsentsi. Pakume tehtud töödele garantiid.

Kõrgtööd

Remonditööd kõrgustes

Hoone elementide parandus, hooldus ja värvimine

Tornide ja katuste puhastus ja värvimine

Tornide ning katuste puhastus, remont ja värvimine

Fassaadide pesu

Hoone fassaadide pesu ja värvimine

Jääpurikate ja lume eemaldamine

Eemaldame katustelt liigse lume ning ohtlikud purikadKliendid räägivad

“Juba mitu aastat mõtlesin, et peaks katuse ära puhastama. Ma ei julgenud ise katusele ronida. Saingi abi – aitähh teile!”
Aivar, Raplamaa

“Panime majale kivikatuse. Kuna meie maja on metsa sees, siis sammaldus see päris kiiresti. Nüüd on katus jälle puhas.”
Kairi, Harjumaa

“Mul on seal Ida-Virus üks maamaja. Sain teie abiga puhtaks nii eterniidist laudakatuse kui ka elumaja plekkkatuse. Nüüd nagu uuued.”
Raul, Ida-Virumaa

Hea teada

katuse puhastus

Katuse hooldus

Selleks, et tagada katuse pikk kasutusiga ja korralik toimimine, tuleks sul oma katust regulaarselt kontrollida. Kaks korda aastas on täitsa piisav selleks. Vihmavesi ise uhub suurema saaste katustelt maha aga ainult vihmaveele sa loota ei saa.

Katuse pesu

Mis on tegelikult kõige olulisem põhjus katuse puhastamiseks? Võime rääkida samblast, mõranemisest, niiskusest, katuse lagunemisest jms. Sellest järeldus, et need võiksid olla põhilisteks põhjusteks katuse puhastamiseks. Tegelikult aga…

Katuse puhastus

Katuse puhastus on oluline, kui tahad, et sinu maja katus peaks kaua vastu. Aja jooksul ladestuvad katusele ilmastiku mõjul või muu loodusliku toime tagajärjel erinevad komponendid, mis soodustavad niiskuse kaasabil kahjuliku mõju levikut.

Helista kohe: +372 515 6426

Tuleme kiirelt kohale ja teeme ära vajalikud tööd.

Kui palju maksab katuse puhastus?

Katuse pesu hind sõltub sellest, kui suur on hoone aluspind, mida katus katab.

Reeglina arvestame 1m2 maksumuseks ca 3,9€

Kui objekt paikneb väljaspool Tallinnat, siis lisandub sõidutasu 0,3€/ kilomeeter.

Näide: ca 100m2 aluspinnaga maja katuse puhastus maksab vaid 390€.

Kui tihti peaks maja katust puhastama?

Et tagada katuse pikaajaline säilimine, on hea katust puhastada ca 5-7 aasta tagant. Tihti puhastame katuseid mis on olnud puhastamata 30-40 aastat. Nad on siiamaani vastu pidanud ja peavad järgmised 30 aastat samuti. Parim viis katuse puhastuse vajaduse hindamiseks on asjaolu, et kui katusele on kogunenud suuremas koguses okkaid, lehti või on märgata sambla teket. Või kui näed, et katus on silmähtavat tumedamaks läinud. Siis oleks aeg mõelda puhastamisele. Nii tagad oma majale terve katuse veel mitmekümneks aastaks.

Missuguseid katuseid saab puhastada?

Puhastada saab praktiliselt kõiki katusetüüpe. Kivi, eterniit, kärg, plekk. Isegi bemiit jm pehmed materjalid lähevad kenasti puhtaks. Katuse puhastuse eelduseks on, et katuse kattematerjal ei oleks aastatega oluliselt lagunenud/ katki.

Küsi pakkumist