Võta ühendust

Võta meie meeskonnaga ühendust – teeme Sulle hea pakkumise maja katuse puhastamiseks.

Kontakt

Asukoht

Meie asukoht on Tallinnas, kuid teostame katuse puhastust igal pool Eestis.
}

Oleme avatud

E-R: 9.00 – 18.00
L-P: 10.00 – 16.00
v

Helista kohe: +372 515 6426

Tuleme kiirelt kohale ja teeme ära vajalikud tööd.

Kui palju maksab katuse puhastus?

Katuse pesu hind sõltub sellest, kui suur on hoone aluspind, mida katus katab.

Reeglina arvestame 1m2 maksumuseks ca 3,9€

Kui objekt paikneb väljaspool Tallinnat, siis lisandub sõidutasu 0,3€/ kilomeeter.

Näide: ca 100m2 aluspinnaga maja katuse puhastus maksab vaid 390€.

Kui tihti peaks maja katust puhastama?

Et tagada katuse pikaajaline säilimine, on hea katust puhastada ca 5-7 aasta tagant. Tihti puhastame katuseid mis on olnud puhastamata 30-40 aastat. Nad on siiamaani vastu pidanud ja peavad järgmised 30 aastat samuti. Parim viis katuse puhastuse vajaduse hindamiseks on asjaolu, et kui katusele on kogunenud suuremas koguses okkaid, lehti või on märgata sambla teket. Või kui näed, et katus on silmähtavat tumedamaks läinud. Siis oleks aeg mõelda puhastamisele. Nii tagad oma majale terve katuse veel mitmekümneks aastaks.

Missuguseid katuseid saab puhastada?

Puhastada saab praktiliselt kõiki katusetüüpe. Kivi, eterniit, kärg, plekk. Isegi bemiit jm pehmed materjalid lähevad kenasti puhtaks. Katuse puhastuse eelduseks on, et katuse kattematerjal ei oleks aastatega oluliselt lagunenud/ katki.

Küsi pakkumist

1 + 7 =

Vastused Sinu küsimustele

Mõnikord on hea, kui keegi teeb sinu eest mõne asja ära. Oleme kirjutanud sulle häid soovitusi, kuidas sinu maja katus peaks kaua vastu.

MIS ON KATUSE PESU HIND?

Meie arvestame hinda hoone aluspinna järgi. 1m2 maksumuseks on 3,9€.

Kui objekt paikneb väljaspool Tallinnat, lisandub sõidutasu 0,3€/ kilomeeter. Näiteks 100m2 aluspinnaga maja katuse puhastamine maksab vaid 390€!

See on kümnetes kordades soodsam, kui uue katuse paigaldamine!

MISSUGUSEID KATUSEID SAAB PUHASTADA?

Puhastada saab praktiliselt kõiki katusetüüpe. Kivi, eterniit, kärg, plekk. Katuse puhastuse eelduseks on, et katuse kattematerjal ei oleks aastatega oluliselt lagunenud/ katki.

KAS KATUSE PUHASTUS ON KATUSELE OHTLIK?

Katuse puhastus ei ole katusele ohtlik, kui katuse kattematerjal on enamasti terve. Küll aga on katuse puhastamine märkimisväärselt kasulik, pikendades katuse eluiga veel mitmekümneks aastaks.

MIKS TELLIDA KATUSE PESU JUST MEILT?

Selleks on üks väga hea põhjus. Meie poolt teostatud töödele kehtib 100% raha tagasi garantii. St. kui Te ei ole rahul meie poolt teostatud töö lõpptulemusega, ei pea te katuse puhastus eest maksma. 100% raha tagasi garantii tagab Teile mööndusteta ideaalse lõpptulemuse!

KUI TIHTI PEAKS MAJA KATUST PUHASTAMA?

Et tagada katuse pikaajaline säilimine, on hea katust puhastada ca 5 aasta tagant. Suuresti sõltub katuse puhastuse sagedus muidugi keskkonnatingimustest. Kas katus on lõuna või põhja poole, kas katuse läheduses on palju puid, millede lehed ja okkad kogunevad katusele, takistades seeläbi katuselt vihmavee tavapärast ära voolamist jne. Parim viis katuse puhastuse vajaduse hindamiseks on asjaolu, et kui katusele on kogunenud suuremas koguses puu okkaid, lehti või on märgata sambla teket, katuse silmähtavat tumenemist, oleks aeg mõelda puhastamisele. Nii tagate oma majale terve katuse veel mitmekümneks aastaks.