Katuse regulaarne puhastus

Katuse regulaarne puhastus on oluline – nii peab katus kauem vastu.

Kuidas meie katuseid puhastame

Sinu jaoks ohutu

Katuse puhastus on sinu jaoks täiesti ohutu. Me ei kasuta kemikaale.

Meil on head tegijad

Meie personal on väga kogenud. Tuleme kohale ja teeme sinu katuse korralikult puhtaks.

Tuleme kiirelt kohale

Tuleme sinu juurde ruttu. Vali ise aeg, millal katuse puhastus ära teha.

Katuse puhastus kiirelt ja hea hinnaga

Katuse puhastus on oluline, kui tahad, et sinu maja katus peaks kaua vastu. Aja jooksul ladestuvad katusele ilmastiku mõjul või muu loodusliku toime tagajärjel erinevad komponendid, mis soodustavad niiskuse kaasabil kahjuliku mõju levikut. Nii tekivad katusele head tingimused rooste levikuks, orgaaniliste koosluste arenguks ning muude kahjulike kõrvalmõjude jaoks.

Eriti kahjulik on katusele asjaolu, et orgaaniline kiht katusel seob niiskust – see jäätub talviti ning paisutab omakorda katusekattematerjali. Nii tekivad mikropraod, mis ajapikku kahjustavad katust pöördumatult. Regulaarne katuse puhastus aitab kaasa katuse enneaegsele lagunemisele.

Meie pakutav katuse puhastus on sobilik kõikidele katuse tüüpidele. Me ei kasuta oma töös keskkonnale ja katusematerjalile kahjulikke kemikaale. Katuse suuremat pesu ei ole enne 10-15 aastat põhjust teha. Küll aga võiks igal sügisel, kui lehed juba langenud, üle vaadata katuse olukorra ning puhastada rennid lehtedest, tekkinud samblast ja mustusest. Kui rennid on puhtad, ei ole nii talvel probleeme purikatega ning lumeolud katustel on ka kergemad.

Katuse puhastamise käigus teeme puhtaks ka katuse vihmaveerennid ja vee äravooluavad. Selleks, et  vihmaveetorud tuleviks ka puhtad oleksid, on mõistlik nendesse paigadlada spetsiaalsed prahivõrgud.

katuse puhastus ja katuse survepesu

Helista kohe: +372 515 6426

Tuleme kiirelt kohale ja teeme ära vajalikud tööd.

Kui palju maksab katuse puhastus?
Katuse pesu hind sõltub sellest, kui suur on hoone aluspind, mida katus katab.

Reeglina arvestame 1m2 maksumuseks ca 3,9€

Kui objekt paikneb väljaspool Tallinnat, siis lisandub sõidutasu 0,3€/ kilomeeter.

Näide: ca 100m2 aluspinnaga maja katuse puhastus maksab vaid 390€.

Kui tihti peaks maja katust puhastama?
Et tagada katuse pikaajaline säilimine, on hea katust puhastada ca 5 aasta tagant.Parim viis katuse puhastuse vajaduse hindamiseks on asjaolu, et kui katusele on kogunenud suuremas koguses puu okkaid, lehti või on märgata sambla teket, katuse silmähtavat tumenemist, oleks aeg mõelda puhastamisele. Nii tagate oma majale terve katuse veel mitmekümneks aastaks.
Missuguseid katuseid saab puhastada?
Puhastada saab praktiliselt kõiki katusetüüpe. Kivi, eterniit, kärg, plekk. Katuse puhastuse eelduseks on, et katuse kattematerjal ei oleks aastatega oluliselt lagunenud/ katki.

Küsi pakkumist